Zespoły językowe

Zespół anglistów

mgr Magdalena Bieniasz                bieniasz@prz.edu.pl, p. J108, tel. 1862

mgr Anna Cieślicka                          anci@prz.edu.pl, p. J114, tel. 1038

mgr Piotr Czerwiński                        pczerwi@prz.edu.pl, p. J106, tel. 1861

mgr Łukasz Czułno                           lczulno@prz.edu.pl p. J107, tel. 1863

mgr Małgorzata Doroszkiewicz      mdoroszk@prz.edu.pl p. J104, tel. 1511

mgr Mateusz Fleszar                        mfleszar@prz.edu.pl p. J106, tel. 1861

mgr Tomasz Gajdek                          tgajdek@prz.edu.pl p. J107, tel. 1863

mgr Małgorzata Jagiełło                  mjagiello@prz.edu.pl p. J109, tel. 1825

mgr Iwona Jagusztyn                       iwonajag@prz.edu.pl p. J104, tel. 1511

mgr Piotr Januszewski                     pjanusz@prz.edu.pl p. J108, tel. 1862

mgr Izabela Kalandyk                        izakal@prz.edu.pl p. J105, tel. 1218

mgr Katarzyna Kania                         kkania@prz.edu.pl p. J111, tel. 1209

mgr Ewa Kolasa                                  ewakol@prz.edu.pl p. J105, tel. 1218

mgr Agnieszka Kozik                          a.kozik@prz.edu.pl p. J101, tel. 2082

mgr Katarzyna Kurek                          kkurek@prz.edu.pl p. J104, tel. 1511

mgr Magdalena Kawa-Ledniowska  mledniowska@prz.edu.pl p. J109, tel. 1825

mgr Magdalena Mamczur                 m.mamczur@prz.edu.pl p. J102, tel. 2083

mgr Jolanta Mazurek                         j.mazurek@prz.edu.pl p. J102, tel. 2083

mgr Barbara Ochab                            b_ochab@prz.edu.pl p. J114, tel. 1038

mgr Barbara Oleksiewicz                  bo@prz.edu.pl p. J103, tel. 1859

mgr Paweł Piątkiewicz                      ppiat@prz.edu.pl p. J106, tel. 1861

mgr Grzegorz Placek                        gplacek@prz.edu.pl p. J107, tel. 1863

mgr Karolina Potocka                      kpotocka@prz.edu.pl p. J109, tel. 1825

mgr Dorota Rejman                         drejman@prz.edu.pl p. J103, tel. 1859

mgr Mateusz Szal                            mszal@prz.edu.pl p. J107, tel. 1863

mgr Anna Wyrostek                         anwy@prz.edu.pl p. J103, tel. 1859

mgr Barbara Rochecka                  rochecka@prz.edu.pl p. J104, tel. 1511

mgr Kamil Sękowski                      ksekowski@prz.edu.pl p. J106, tel. 1861

dr  Kamila Kosturek-Dybaś           kosturek@prz.edu.pl p. J105, tel. 1218

mgr Justyna Wawrzkiewicz          wawrzkiewicz@prz.edu.pl p. J102, tel. 2083

Zespół germanistów

 mgr Małgorzata Kołodziej           mkolodziej@prz.edu.pl  p. J108, tel. 1862

mgr Małgorzata Kozłowska         ewako@prz.edu.pl p. J101, tel. 2082

mgr Ilona Majkowska                    imajko@prz.edu.pl p. J114, tel. 1038

 Język francuski

 mgr Aneta Sondej                        asondej@prz.edu.pl p. J111, tel. 1209 / 2334

 Język rosyjski                               

 mgr Iwona Ksiądz                        iksiadz@prz.edu.pl p. J109, tel. 1825

 

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję