Dyżury dydaktyczne

 Dyżury dydaktyczne pracowników SJO w semestrze zimowym 2017/2018

NAZWISKO I IMIĘ

I TERMIN

II TERMIN

JĘZYK ANGIELSKI

 

 

1. Bieniasz Magdalena

wt. 8:45 – 10:15

czw. 10:30 – 12:00

2. Cieślicka Anna

Wt. 12:00 – 13:30

czw. 14:00 – 15:30

3. Czerwiński Piotr

wt. 10:30 – 12:00

śr. 12:15 – 13:45

4. Czułno Łukasz

wt. 10:30 – 12:00

śr. 12:15 – 13:45

5. Doroszkiewicz Małgorzata

wt. 10:30 – 12:00

czw. 12:15 – 13:45

6. Fleszar Mateusz

czw. 12:30 – 14:00

pt. 12:00 – 13:30

7. Gajdek Tomasz

pon. 7:00 – 8:30

wt. 17:15 – 18:45

8. Jagiełło Małgorzata

pon. 8:45 – 10:15

pt. 10:30 – 12:00

9. Jagusztyn Iwona

pon. 12:05 – 13:35

wt. 14:05 – 15:35

10. Januszewski Piotr

śr. 10:30 – 12:00

pt. 10:30 – 12:00

11. Kalandyk Izabela

wt. 8:55 – 10:25

czw. 10:40 – 12:10

12. Kania Katarzyna

wt. 10:30 – 12:00

śr. 10:30 – 12:00

13. Kawa-Ledniowska Magdalena

śr. 10:30 – 12:00

pt. 10:30 – 12:00

14. Kolasa Ewa

pon. 8:45 – 10:15

wt. 12:15 - 13:45

15. Kosturek-Dybaś Kamila

czw. 10:40 – 11:45

pt. 10:30 – 12:00

16. Kozik Agnieszka

śr. 8:45 – 10:15

czw. 14:00 – 15:30

17. Kurek Katarzyna

wt. 12:15 – 13:45

czw. 12:15 – 13:45

18. Mamczur Magdalena

wt. 12:30 – 14:00

śr. 8:45 – 10:15

19. Mazurek Jolanta

czw. 10:45 – 12:15

pt. 8:30 – 10:00

20. Ochab Barbara

śr. 10:30 – 12:00

pt. 8:45 – 10:15

21. Oleksiewicz Barbara

pon. 10:45 – 12:15

czw. 10:15 – 11:45

22. Piątkiewicz Paweł

śr. 8:30 – 10:00

pt. 8:30 – 10:00

23. Placek Grzegorz

pon. 8:45 – 10:15

pt. 10:20 – 11:50

24. Potocka Karolina

wt. 9:00 – 10:30

śr. 10:30 – 12:00

25. Rejman Dorota

pon. 10:15 – 11:45

śr. 12:00 – 13:30

26. Rochecka Barbara

czw. 12:15 – 13:45

-------------------------------------------

27. Sękowski Kamil

pn. 8:30 – 10:00

pt. 7:15 – 8:45

28. Szal Mateusz

pon. 10:30 – 12:00

wt. 10:30 – 12:00

29. Wawrzkiewicz Justyna

pon. 10:20 – 11:50

wt. 14:10 – 15:40

30. Wyrostek Anna

pon. 12:30 – 14:00

czw. 12:30 – 14:00

JĘZYK NIEMIECKI

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

wt. 12:00 – 13:30

czw. 12:15 – 13:45

2. Kozłowska Małgorzata

pon. 14:15 – 15:45

czw. 15:45 – 17:15

3. Majkowska Ilona

pon. 8:30 – 10:00

wt.   8:30 - 10.00

JĘZYK FRANCUSKI

 

 

1. Sondej Aneta

wt. 15.30 – 16.15

-----------------------------------

JĘZYK ROSYJSKI

 

 

1. Ksiądz Iwona

pon. 8:45 – 10:15

-----------------------------------

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję