Aktualności

Grafik Egzaminu z Języków Obcych

20-06-2018 r.

Język angielski

godzina 8.15-9.25

Sala

godzina 10.00-11.10

Sala

godzina 11.30-12.40

Sala

Bieniasz Magdalena

nadzór

S2

3 MP-DI, 3 FI-DI

P10

 

 

Cieślicka Anna

3 MM-DI, 3 MT-DI, 3 ME-DI, 3 EE-DI, 3 CH-DI

S1

 

 

 

 

Czerwiński Piotr

3 MP-DI

V1

3 MDLc

V8

 

 

Czułno Łukasz

3 MP-DI, 3 ZL-DI, 3 EE-DI  

S2

3 EF-DI

S2

 

 

Doroszkiewicz Małgorzata

3 ZL-DI

V6

3 ME-DI

V6

 

 

Fleszar Mateusz

3 MM-DI, 3 ML-DI, 3 ZL-DI

V1

3 MDLc

V8

 

 

Gajdek Tomasz

3 MT-DI

V1

3 MP-DI

V1

 

 

Jagusztyn Iwona

3 BB-DI, 3 EN-DI

V1

3 MT-DI

V1

 

 

Januszewski Piotr

3 FI-DI

V1

3 ME-DI

V1

 

 

Kawa-Ledniowska Magdalena

3 BB-DI

V6

3 ML-DI

V6

 

 

Kalandyk Izabela

 

 

 

 

3 MM-DI, 3 FI-DI, 3 ZL-DI

S2

Kania Katarzyna

 

 

 

 

3 MM-DI, 3 EA-DI

A61

Kosturek-Dybaś Kamila

 

 

3 ZL-DI

S1

nadzór

S2

Kolasa Ewa

3 BS-DI

S2

 

 

 

 

Kozik Agnieszka

 

 

 

 

3 MM-DI

V6

Kurek Katarzyna

3 BO-DI

V1

3 ZL-DI

V1

 

 

Mamczur Magdalena

3 BA-DI, 3 EF-DI, 3 EN-DI, 3 FI-DI

S1

3 BS-DI, 3 ZL-DI, 3 ME-DI

S1

 

 

Mazurek Jolanta

3 BB-DI, 3 MM-DI, 3 MI-DI, 3 ZL-DI

A61

3 BA-DI, 3 EA-DI

A61

 

 

Ochab Barbara

3 MP-DI

S1

3 ET-DI

S1

 

 

Oleksiewicz Barbara

3 CC-DI

V1

3 BB-DI

V1

 

 

Piątkiewicz Paweł

 

 

 

 

3 BA-DI, 3 EF-DI

V6

Placek Grzegorz

3 EF-DI

V7

3 ML-DI, 3 CP-DI

V1

 

 

Potocka Karolina

3 ZL-DI, 3 ET-DI

V7

3 BB-DI, 3 EF-DI, 3 CC-DI,

3 CH-DI

V1

 

 

Rejman Dorota

 

 

3 MM-DI, 3 MI-DI

S1

3 BS-DI, 3 CC-DI

S1

Rochecka Barbara

3 ZL-DI

A61

3 BS-DI

A61

 

 

Sękowski Kamil

 

 

3 EN-DI

S1

3 BS-DI, 3 MP-DI, 3 EA-DI

S1

Szal Mateusz

 

 

3 MM-DI, 3 ML-DI

S2

3 ET-DI, 3 CC-DI

S2

Wawrzkiewicz Justyna

 

 

 

 

3 MM-DI, 3 MP-DI, 3 ZL-DI, 3 EF-DI, 3 EA-DI

S1

Wyrostek Anna

 

 

 

 

3 ZL-DI, 3 EED-DI, 3 FI-DI

A61

Język niemiecki

godzina 8.15-9.25

Sala

godzina 10.00-11.10

Sala

godzina 11.30-12.40

Sala

Kołodziej Małgorzata

 

 

3 BB-DI, 3 MM-DI

S1

 

 

Majkowska Ilona

 

 

3 ET-DI 

P10

 

 

Kozłowska Małgorzata

3 ZL-DI

S2

 

 

 

 

Język rosyjski

godzina 8.15-9.25

Sala

godzina 10.00-11.10

Sala

godzina 11.30-12.40

Sala

Ksiądz Iwona

3 BO-DI

V1

 

 

 

 

 

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję