Aktualności

Egzamin z języka obcego 11.04 i 12.04

05-04-2019 r.

Studia Erasmus plus język angielski

 

Lp.

CZWARTEK 11.04.2019

Godz. 10.30

Sala J109 

1.       

Adamczyk Kamil

2.       

Aszklar Angelika

3.       

Baran Justyna

4.       

Barłoga Sylwia

5.       

Baryła Mateusz

6.       

Bek Karolina

7.       

Berkowicz Sabina

8.       

Bieniek Maciej

9.       

Biskup Barbara

10.     

Bujdasz Mateusz

11.     

Burda Simone

12.     

Bystrek Albert

13.     

Bzdoń Mikołaj

14.     

Bzduń Marcin

15.     

Celek Michał

16.     

Chaber Agnieszka

17.     

Chmiel Katarzyna

18.     

Cierpik Natalia

19.     

Cisek Dominik

 

 

Lp.

CZWARTEK 11.04.2019

Godz. 10.30

Sala J105

1.       

Cupryś Urszula

2.       

Czernecki Bartosz

3.       

Dołęga Konrad

4.       

Doroż Kamil

5.       

Drąg Nikodem

6.       

Drozd Sara

7.       

Dusiło Arkadiusz

8.       

Dworak Patrycja

9.       

Dziurgot Klaudia

10.     

Fedurczak Karolina

11.     

Findysz Olaf

12.     

Furdak Emilia

13.     

Gil Paweł

14.     

Gleń Aleksandra

15.     

Głogowski Filip

16.     

Golema Paweł

17.     

Grabarz Beata

18.     

Grodzińska Jadwiga

 

 

 

 

 

 CZWARTEK 11.04.2019

Godz. 10.30

Sala J101 

a.      1.

Grzeżułkowska Partycja

b.       

Grzybowski Bartosz

2.       

Hop Maciej

3.       

Hossain Daniel

4.       

Hutylak Dominika

5.       

Hyjek Mateusz

6.       

Hyla  Renata

7.       

Jajuga Maria

8.       

Jaromek Edyta

9.       

Jaszczyszyn Julita

10.     

Jaworski Ireneusz

11.     

Kalandyk Kinga

12.     

Kapuśniak Paulina

13.     

Kawulec Adam

14.     

Kisiel Monika

15.     

Kocan Paweł

16.     

Kocurek Michał

 

CZWARTEK 11.04.2019

Godz. 10.30

Sala J110

1.       

Kokoszka Anita

2.       

Kokoszka Katarzyna

3.       

Kotuła Sylwia

4.       

Kozioł Krystian

5.       

Koźlik Sylwia

6.       

Król Daniel

7.       

Król Mateusz

8.       

Książkiewicz Oliwia

9.       

Kubaka Maciej

10.     

Kucharska Katarzyna

11.     

Kuchta Dorota

12.     

Kukla Aleksandra

13.     

Kulig Wiktoria

14.     

Kuźbida Kinga

15.     

Kwaśnik Grzegorz

16.     

Kwietniewska Beata

17.     

Lis Agnieszka

18.     

Lis Radosław

 

 

 

 

 

 CZWARTEK 11.04.2019

Godz. 10.30

Sala J103

1.       

Litwin Julia

2.       

Łebko Klaudia

3.       

Mac Klaudia

4.       

Marek Mateusz

5.       

Mastalerz Jan

6.       

Mazurek Milena

7.       

Miazga Michał

8.       

Miękisz Łukasz

9.       

Mikuła Natalia

10.     

Mogacz Sławomir

11.     

Motyl Mateusz

12.     

Muszyński Łukasz

13.     

Nienajadły Daniel

14.     

Nowak Jacek

15.     

Ocieczek Klaudia

16.     

Olejko Wojciech

17.     

Opioła Agata

18.     

Organiściak Marika

19.     

 

20.     

 

 

PIĄTEK 12.04.2019

Godz. 10.30

Sala J102

1.       

Osuch Michał

2.       

Oważany Kamil

3.       

Pacholarz Natalia

4.       

Pająk Dawid

5.       

Pamuła Tomasz

6.       

Pasik Edyta

7.       

Pawlarczyk Katarzyna

8.       

Paździor Aleksandra

9.       

Perlak Adrian

10.     

Pędrak Paweł

11.     

Pietraszek Dominika

12.     

Pilawiecki Patryk

13.     

Pizło Aleksandra

14.     

Pojnar Katarzyna

15.     

Pomianek Mateusz

16.     

Potoczny Przemysław

17.     

Prędki Maciej

18.     

Przybyło Tomasz

19.     

Puć Agnieszka

 

 

 

PIĄTEK 12.04.2019

Godz. 10.30

Sala J108 

a.      1.

Reszka Jakub

2.       

Rogala Michał

3.       

Rogalska Magdalena

4.       

Rojek Karolina

5.       

Rokosz Alicja

6.       

Rożek Anna

7.       

Róg Daniel

8.       

Ruszała Piotr

9.       

Rządeczka Łukasz

10.     

Sajdak Hubert

11.     

Serafin Beata

12.     

Skoczołek Miłosz

13.     

Słupek Sebastian

14.     

Smaga Szymon

15.     

Smolak Rafał

16.     

Sobczyńska Natalia

17.     

Sondej Adrian

18.     

Sosnówka Agnieszka

 

PIĄTEK 12.04.2019

Godz. 10.30

Sala J105

1.       

Sowa Barbara

2.       

Sroczyk Katarzyna

3.       

Standyło Katarzyna

4.       

Stawarz Łukasz

5.       

Strugała Miłosz

6.       

Sulowska Agnieszka

7.       

Sulowska Aleksandra

8.       

Sum Barbara

9.       

Surmański Maciej

10.     

Szajer Daria

11.     

Szkoła Oliwia

12.     

Szmuc Marcin

13.     

Szpiech Katarzyna

14.     

Szura Witold

15.     

Ślemp Aleksandra

16.     

Świątek Artur

17.     

Świeca Weronika

18.     

Świerad Wioletta

19.     

Tęcza Edyta

 

 PIĄTEK 12.04.2019

Godz. 10.30

Sala J102

1.       

Trojan Marcin

2.       

Trójniak Mateusz

3.       

Turlej Kinga

4.       

Walo Piotr

5.       

Wanat Paulina

6.       

Watracz Paulina

7.       

Weker Michał

8.       

Wietecha Dominika

9.       

Wójcik Ilona

10.     

Wraga Ewelina

11.     

Wrona Katarzyna

12.     

Wróbel Damian

13.     

Wróblewska Weronika

14.     

Zajchowska Wiktoria

15.     

Zakrzewski Bartłomiej

16.     

Zwolak Dominika

 Praktyki Erasmus plus język angielski

Czwartek 11.04.2019

Godz. 10.30

Sala J106

1.     Figiel Patryk

2.     Kulik Andżelika

3.     Biszczanik Marcin

4.     Borkowska Aneta

5.     Choma Piotr

6.     Frodyma Sabina

7.     Gajewska Marlena

8.     Głodowska Agnieszka

9.  Januszkiewicz Sylwia

10.  Kubas Piotr

11.  Kulczycka Joanna

12.  Kurek Damian

13. Drałus Seweryn

Piątek 12.04.2019

Godz. 11.30

Sala J106

1.     Michalski Mateusz

2.     Możdżeń Natalia

3.     Pelc Jakub

4.     Praski Marcin

5.     Reizer Sandra

6.     Serafin Daria

7.     Stąpor Michał

8.     Syura Witold

9.     Szarzyńska Izabela

10.  Szkutnicka Paulina

11.  Tomczyk Paweł

12.  Welcer Michał

13.  Zielonka Paulina

14. Chołyk Iwona

15. Jaworski Tomasz

16. Thi Linh Dan Le

17. Thi Huyen Trang Le

 Erasmus plus język niemiecki

Czwartek 11.04.2019

Godz. 10.30

Sala J108

  1. Hyjek Mateusz
  2. Kocan Paweł
Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję