Office hours

 

Duties

The office hours of the employees of the Department of Foreign Languages

(Summer Semester 2016/17)

 

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

I TERMIN

II TERMIN

III TERMIN

JĘZYK  ANGIELSKI

1. Bieniasz Magdalena

 

Poniedziałek 8.30-9.30

Środa 8.30-9.30

Piątek 8.30-9.30

2. Cieślicka Anna

 

Wtorek 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

Piątek 11.00-12.00

3. Czerwiński Piotr

 

Poniedziałek 11.00-12.00

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

4. Czułno Łukasz

 

Poniedziałek 8.00-9.00

Środa 8.00-9.00

Piątek 8.00-9.00

5. Doroszkiewicz Małgorzata

 

Poniedziałek 12.30-13.30

Wtorek 9.30-10.30

Piątek 9.00-10.00

6. Fleszar Mateusz

 

Wtorek 11.00-12.00

Czwartek 11.00-12.00

Piątek 9.30-10.30

7. Gajdek Tomasz

 

Poniedziałek 16.00-17.00

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

8. Jagiełło Małgorzata

 

Poniedziałek 9.00-10.00

 

 

9. Jagusztyn Iwona

 

Wtorek 9.30-10.30

Środa 9.30-10.30

Czwartek 9.30-10.30

10. Januszewski Piotr

 

Wtorek 12.00-13.00

Środa 12.00-13.00

Piątek 12.00-13.00

11. Kalandyk Izabela

 

Wtorek 9.00-10.00

Środa 12.30-13.30

Piątek 12.30-13.30

12. Kania Katarzyna

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

13. Kolasa Ewa

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

14. Kozik Agnieszka

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Środa 10.00-11.00

Piątek 10.00-11.00

15. Kurek Katarzyna

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Środa 11.00-12.00

Piątek 9.00-10.00

16. Mamczur Magdalena

 

Poniedziałek 11.00-12.00

Wtorek 9.30-10.30

Piątek 13.30-14.30

17. Mazurek Jolanta

 

Wtorek 9.30-10.30

Czwartek 10.30-11.30

Piątek 10.30-11.30

18. Migut Paweł

 

Poniedziałek 8.00-9.00

 

 

19. Ochab Barbara

 

Poniedziałek 9.00-10.30

 

 

20. Oleksiewicz Barbara

 

Wtorek 11.15-12.15

Środa 8.15-9.15

Piątek 8.15-9.15

21. Piątkiewicz Paweł

 

Poniedziałek 10.15-11.15

Środa 10.15-11.15

Czwartek 10.15-11.15

22. Placek Grzegorz

 

Poniedziałek 8.00-9.00

Wtorek 8.00-9.00

Środa 8.00-9.00

23. Potocka Karolina

 

Środa 9.50-10.35

Środa 15.40-16.25

Środa 9.50-10.35

24. Rejman Dorota

 

Poniedziałek 9.30-10.30

Wtorek 9.30-10.30

Piątek 9.30-10.30

25. Rochecka Barbara

 

Poniedziałek 9.00-10.00

 

 

26. Sękowski Kamil

 

Środa 13.00-14.00

 

 

27. Skubicka-Czarnek Barbara

 

Wtorek 9.30-10.30

Czwartek 12.45-13.45

Piątek 14.30-15.30

28. Szal Mateusz

 

Wtorek 11.15-12.15

Środa 10.00-11.00

Czwartek 11.15-12.15

29. Warmbier Kamila

 

Środa 11.00-12.00

 

 

30. Wawrzkiewicz Justyna

 

Wtorek 10.30-11.30

 

 

31. Wyrostek Anna

 

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 10.00-11.00

Piątek 10.00-11.00

32. Kawa-Ledniowska Magdalena

 

Środa 9.50-10.35

 

 

JĘZYK  NIEMIECKI

1. Kołodziej Małgorzata

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Środa 12.30-13.30

Czwartek 9.00-10.00

2. Kozłowska Małgorzata

 

Wtorek 10.45-11.45

Środa 10.45-11.45

Piątek 10.45-11.45

3. Lebiedź-Wisz Grażyna

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

4. Ludwin Maria

 

Wtorek 12.00-13.00

Środa 12.00-13.00

Piątek 12.00-13.00

5. Majkowska Ilona

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

6. Pomorska Małgorzata

 

Poniedziałek 12.00-13.00

Środa 10.00-11.00

Czwartek 12.00-13.00

7. Skupieńska Dorota

 

Poniedziałek 11.00-12.00

Wtorek 11.00-12.00

Czwartek 11.00-12.00

JĘZYK  FRANCUSKI

Sondej Aneta

 

 

 

 

JĘZYK  ROSYJSKI

 

 

 

 

Ksiądz Iwona

 

Wtorek 12.00-13.00

Czwartek 12.00-13.00

Czwartek 12.00-13.00

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję