Dyżury dydaktyczne w semestrze letnim 2017/2018

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO w semestrze letnim 2017/2018

NAZWISKO I IMIĘ

POKÓJ

I TERMIN

II TERMIN

JĘZYK ANGIELSKI

 

 

 

1. Bieniasz Magdalena

J-108

wt. 8:55-10:25

czw. 10:25-11:50

2. Cieślicka Anna

J-114

pon. 12:00-13:30

czw. 14:00-15:30

3. Czerwiński Piotr

J-106

pon. 12:00-13:30

czw. 12:15-13:45

4. Czułno Łukasz

J-107

wt. 10:30-12:00

czw. 12:15-13:45

5. Doroszkiewicz Małgorzata

J-104

pon. 12:05-13:35

wt. 10:30-12:00

6. Fleszar Mateusz

J-106

pon. 10:30- 12:00

pt. 7:15-8:45

7. Gajdek Tomasz

J-107

wt. 14:00-15:30

śr. 12:15-13:45

8. Jagiełło Małgorzata

J-109

pon. 8:45-10:15

pt. 9:00-10:30

9. Jagusztyn Iwona

J-104

pon. 12:05-13:35

wt. 12:20-13:50

10. Januszewski Piotr

J-108

śr. 10:30-12:00

pt. 10:30-12:00

11. Kalandyk Izabela

J-105

wt. 8:55-10:25

śr. 10:40-12:10

12. Kania Katarzyna

J-111

wt. 10:30-12:00

śr. 10:30-12:00

13. Kawa-Ledniowska Magdalena

J-109

śr. 10:30-12:00

pt. 7:00-8:30

14. Kolasa Ewa

J-105

wt. 12:00-13:30

czw. 12:30-14:00

15. Kosturek-Dybaś Kamila

J-105

śr. 8:50-10:20

pt. 10:40-12:10

16. Kozik Agnieszka

J-101

śr. 8:50-10:20

czw. 14:00-15:30

17. Kurek Katarzyna

J-104

wt.12:30-14:00

czw.12:15-13:45

18. Mamczur Magdalena

J-102

pon. 10:15-11:45

wt. 12:30-14:00

19. Mazurek Jolanta

J-102

wt. 12:30-14:00

czw. 10:45-12:15

20. Ochab Barbara

J-114

pon. 12:15-13:45

śr. 10:30-12:00

21. Oleksiewicz Barbara

J-103

pon. 10:30-12:00

wt. 9:45-10:30,

czw. 8:00-8:45

22. Piątkiewicz Paweł

J-106

śr. 8:45-10:15

pt. 8:45-10:15

23. Placek Grzegorz

J-107

czw. 8:45-10:15

pt. 10:20-11:50

24. Potocka Karolina

J-109

pon. 9:00-10:30

śr. 10:30-12:00

25. Rejman Dorota

J-103

pon. 10:30-12:00

czw. 9:00-10:30

26. Rochecka Barbara

J-104

wt. 12:15-13:45

czw. 12:15-13:45

27. Sękowski Kamil

J-106

pon. 10:30-12.00

pt. 10.30-12:00

28. Szal Mateusz

J-107

wt. 13:45-15:15

czw. 10:30-12:00

29. Wawrzkiewicz Justyna

J-102

pon. 10:15-11:45

wt. 12:30-14:00

30. Wyrostek Anna

J-103

pon. 12:30-14:00

czw. 12:30-14:00

JĘZYK NIEMIECKI

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

J-108

wt. 12:05-13:35

czw. 12:15-13:45

2. Kozłowska Małgorzata

J-101

wt. 12:00-13:30

czw. 16:00-17:30

3. Majkowska Ilona

J-114

pon. 10:15-11:45

śr. 8:45-10:15

JĘZYK FRANCUSKI

 

 

 

1. Sondej Aneta

J-103

śr. 15:30-16:15

 

JĘZYK ROSYJSKI

 

 

 

1. Ksiądz Iwona

J-109

pon. 10:30-12:00

 

 

 

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję