Dyżury dydaktyczne na studiach stacjonarnych

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO w semestrze zimowym 2018/2019

 

NAZWISKO I IMIĘ

POKÓJ

TERMIN I

TERMIN II

JĘZYK ANGIELSKI

 

 

 

1. Bieniasz Magdalena

J-108

wt. 12:15-13:45

czw. 12:15-13:45

2. Czerwiński Piotr

J-106

wt.11:00-12:30

śr. 10:00-11:30

3. Czułno Łukasz

J-107

wt. 8:45-10:15

śr. 12:00-13:30

4. Doroszkiewicz Małgorzata

J-104

śr. 12:05-13:35

czw. 12:15-13:45

5. Fleszar Mateusz

J-106

wt. 10:30-12:00

czw. 12:15-13:45

6. Gajdek Tomasz

J-107

śr. 7:15-8:45

pt. 8:45-10:15

7. Jagiełło Małgorzata

J-109

pon. 8:30-10:00

czw. 12:30-14:00

8. Jagusztyn Iwona

J-104

wt. 10:35-12:05

czw. 12:05-13:35

9. Januszewski Piotr

J-108

śr. 12:15-13:45

czw. 11:45-13:15

10. Kalandyk Izabela

J-105

śr. 12:15-13:45

czw. 10:20-11:50

11. Kania Katarzyna

J-111

wt. 10:30-12:00

śr. 12:00-13:30

12. Kawa-Ledniowska Magdalena

J-109

wt. 10:30-12:00

pt. 10:30-12:00

13. Kolasa Ewa

J-105

śr. 8:45-10:15

czw. 12:15-13:45

14. Kosturek-Dybaś Kamila

J-105

śr. 12:05-13:35

czw. 10:35-12:05

15. Kozik Agnieszka

J-101

wt. 12:30-14:00

śr. 10:15-11:45

16. Kurek Katarzyna

J-104

pon. 12:15-13:45

pt. 10:30-12:00

17. Lach Helena

J-101

wt. 10:30-12:00

śr. 10:30-12:00

18. Mamczur Magdalena

J-102

pon. 10:45-12:15

czw.12:30-14:00

19. Mazurek Jolanta

J-102

pon. 10:30-12:00

wt. 10:45-12:15

20. Oleksiewicz Barbara

J-103

pon. 12:15-13:45

śr. 10:15-11:45

21. Piątkiewicz Paweł

J-106

pon. 10:15-11:45

wt. 15:45-17:15

22. Placek Grzegorz

J-107

pon. 10:30-12:00

śr. 8:45-10:15

23. Potocka Karolina

J-109

wt. 12:30-14:00

czw. 10:30-12:00

24. Rejman Dorota

J-103

pon. 12:30-14:00

wt. 10:30-12:00

25. Rochecka Barbara

J-104

wt. 12:15-13:45

czw. 10:30-12:00

26. Sękowski Kamil

J-106

wt. 8:30-10:00

śr. 10:30-12:00

27. Szal Mateusz

J-107

wt. 10:30-12:00

czw. 12:15-13:45

28. Wawrzkiewicz Justyna

J-102

pon. 12:00-13:30

czw. 10:15-11:45

29. Wyrostek Anna

J-103

pon. 12:00-13:30

wt. 12:00-13:30

JĘZYK NIEMIECKI

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

J-108

czw. 12:00-13:30

pt. 10:30-12:00

2. Kozłowska Małgorzata

J-101

śr. 10:30-12:00

czw. 10:15-11:45

3. Majkowska Ilona

J-114

wt. 14:00-15:30

śr. 15:30-17:00

JĘZYK FRANCUSKI

 

 

 

1. Sondej Aneta

J-103

pt. 15:15-16:00

 

JĘZYK ROSYJSKI

 

 

 

1. Ksiądz Iwona

J-109

śr. 18:30-20:00

 

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję