Dyżury dydaktyczne pracowników w semestrze zimowym 2019/2020

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO w semestrze zimowym 2019/2020

 

NAZWISKO I IMIĘ

POKÓJ

TERMIN I

TERMIN II

JĘZYK ANGIELSKI

 

 

 

1. Bieniasz Magdalena

J-108

pon. 12:15-13:45

śr. 10:30-12:00

2. Czerwiński Piotr

J-106

pon. 10:30-12:00

wt. 10:30-12:00

3. Czułno Łukasz

J-107

wt. 12:00-13:30

śr. 8:45-10:15

4. Doroszkiewicz Małgorzata

J-104

wt. 12:05-13:35

czw. 8:50-10:20

5. Fleszar Mateusz

J-106

pon. 10:30-12:00

czw. 10:30-12:00

6. Jagiełło Małgorzata

J-109

pon. 12:00-13:30

czw. 8:30-10:00

7. Jagusztyn Iwona

J-104

śr. 10:20-11:50

czw. 12:05-13:35

8. Januszewski Piotr

J-108

pon. 12:15-13:45

pt. 8:45-10:15

9. Kalandyk Izabela

J-105

wt. 10:20-11:50

czw. 10:20-11:50

10. Kania Katarzyna

J-111

pon. 10:30-12:00

wt. 10:30-12:00

11. Kolasa Ewa

J-105

pon. 10:30-12:00

śr. 12:15-13:45

12. Kosturek-Dybaś Kamila

J-105

wt. 12:30-14:00

śr. 9:00-10:30

13. Kozik Agnieszka

J-101

śr. 10:20-11:50

czw. 10:40-12:10

14. Kurek Katarzyna

J-104

pon. 12:15-13:45

wt. 12:15-13:45

15. Lach Helena

J-101

wt. 12:05-13:35

śr. 13:50-15:20

16. Mamczur Magdalena

J-102

wt. 10:30-12:00

śr. 12:30-14:00

17. Ochab Barbara

J-114

śr. 10:30-12:00

czw. 12:00-13:30

18. Oleksiewicz Barbara

J-103

wt. 12:00-13:30

śr. 10:15-11:45

19. Piątkiewicz Paweł

J-106

pon. 10:45-12:15

czw. 9:45-10:30/pt. 13:45-14:30

20. Placek Grzegorz

J-107

pon. 10:30-12:00

czw. 12:30-14:00

21. Potocka Karolina

J-109

wt. 12:30-14:00

czw. 8:45-10:15

22. Rejman Dorota

J-103

wt. 8:45-10:15

pt. 10:30-12:00

23. Rochecka Barbara

J-104

śr. 8:45-10:15

czw. 12:15-13:45

24. Sękowski Kamil

J-106

pon. 7:10-8:40

czw. 7:10-8:40

25. Szal Mateusz

J-107

wt. 10:30-12:00

śr. 10:30-12:00

26. Wawrzkiewicz Justyna

J-102

czw. 12:30-14:00

pt. 8:00-9:30

27. Wyrostek Anna

J-103

śr. 9:00-10:30

czw. 12:00-13:30

JĘZYK NIEMIECKI

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

J-108

wt. 10:15-11:45

czw. 12:15-13:45

2. Kozłowska Małgorzata

J-101

wt. 11:00-12:30

czw. 10:15-11:45

3. Majkowska Ilona

J-114

pon. 9:00-10:30

śr. 15:30-17:00

JĘZYK FRANCUSKI

 

 

 

1. Sondej Aneta

J-103

śr. 16:15-17:00

------------

JĘZYK ROSYJSKI

 

 

 

1. Ksiądz Iwona

J-109

śr. 7:00-7:45

------------

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję