Dyżury dydaktyczne pracowników sesji letniej 2018/2019

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO w sesji letniej 25.06.19 – 15.07.19

NAZWISKO I IMIĘ

POKÓJ

TERMIN 1

TERMIN 2

TERMIN 3

JĘZYK ANGIELSKI

 

 

 

 

1. Bieniasz Magdalena

J-108

pon. 8:30-9:30

wt. 8:30-9:30

czw. 8:30-9:30

2. Czerwiński Piotr

J-106

pon. 11:00-12:00

wt. 9:30-10:30

czw. 9:30-10:30

3. Czułno Łukasz

J-107

pon. 12:00-13:00

śr. 12:00-13:00

pt. 12:00-13:00

4. Doroszkiewicz Małgorzata

J-104

wt. 8:30-9:30

śr. 8:30-9:30

pt. 8:30-9:30

5. Fleszar Mateusz

J-106

wt. 11:00-12:00

śr. 11:00-12:00

pt. 11:00-12:00

6. Gajdek Tomasz

J-107

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

7. Jagiełło Małgorzata

J-109

pon. 8:00-9:00

wt. 8:00-9:00

czw. 8:00-9:00

8. Jagusztyn Iwona

J-104

wt. 14:15-15:15

czw. 9:15-10:15

pt. 8:15-9:15

9. Januszewski Piotr

J-108

wt. 12:00-13:00

śr. 12:00-13:00

pt. 12:00-13:00

10. Jaworski Jarosław

J-108

nd. 10:30-11:30

----------

----------

11. Kalandyk Izabela

J-105

pon. 8:30-9:30

wt. 8:30-9:30

czw. 8:30-9:30

12. Kania Katarzyna

J-111

pon. 10:00-11:00

wt. 10:00-11:00

czw. 10:00-11:00

13. Kawa-Ledniowska Magdalena

J-109

----------

----------

----------

14. Kolasa Ewa

J-105

pon. 10:00-11:00

śr. 10:00-11:00

czw. 10:00-11:00

15. Kosturek-Dybaś Kamila

J-105

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

16. Kozik Agnieszka

J-101

pon. 9:30-10:30

śr. 9:30-10:30

czw. 9:30-10:30

17. Kurek Katarzyna

J-104

pon. 10:00-11:00

śr. 10:30-11:30

pt. 10:00-11:00

18. Lach Helena

J-101

pon. 12:00-13:00

śr. 12:00-13:00

czw. 12:00-13:00

19. Mamczur Magdalena

J-102

pon. 12:00-13:00

wt. 10:00-11:00

czw. 12:00-13:00

20. Mazurek Jolanta

J-102

pon. 9:30-10:30

wt. 10:00-11:00

czw. 10:00-11:00

21. Oleksiewicz Barbara

J-103

wt. 9:15-10:15

czw. 9:15-10:15

pt. 8:30-9:30

22. Piątkiewicz Paweł

J-106

pon. 11:00-12:00

wt. 11:00-12:00

czw. 11:00-12:00

23. Placek Grzegorz

J-107

pon. 9:00-10:00

wt. 13:00-14:00

czw. 9:00-10:00

24. Potocka Karolina

J-109

pon. 9:15-10:15

wt. 9:15-10:15

czw. 9:15-10:15

25. Rejman Dorota

J-103

pon. 9:00-10:00

wt. 9:00-10:00

pt. 9:00-10:00

26. Rochecka Barbara

J-104

wt. 9:00-10:00

czw. 9:00-10:00

pt. 9:00-10:00

27. Sękowski Kamil

J-106

pon. 8:00-9:00

czw. 8:00-9:00

pt. 8:00-9:00

28. Szal Mateusz

J-107

wt. 10:00-11:00

śr. 10:00-11:00

pt. 10:00-11:00

29. Warmbier Kamila

J-109

----------

----------

----------

30. Wawrzkiewicz Justyna

J-102

pon. 9:30-10:30

wt. 9:30-10:30

czw. 9:30-10:30

31. Wyrostek Anna

J-103

wt. 9:00-10:00

czw. 10:00-11:00

pt. 9:00-10:00

JĘZYK NIEMIECKI

 

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

J-108

pon. 10:30-11:30

wt. 10:30-11:30

czw. 10:30-11:30

2. Kozłowska Małgorzata

J-101

pon. 11:00-12:00

wt. 11:00-12:00

czw. 11:00-12:00

3. Majkowska Ilona

J-114

wt. 8:00-9:00

śr. 8:00-9:00

pt. 8:00-9:00

JĘZYK FRANCUSKI

 

 

 

 

1. Sondej Aneta

J-103

śr. 8:00-9:00

----------

----------

JĘZYK ROSYJSKI

 

 

 

 

1. Ksiądz Iwona

J-109

wt. 7:00-8:00

czw. 7:00-8:00

----------

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję