Dyżury dydaktyczne na studiach niestacjonarnych semestr zimowy 2019/2020

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO, semestr zimowy 2019/20, studia niestacjonarne

Język angielski

1 termin/sala

2 termin/sala

3 termin/sala

4 termin/sala

1. Bieniasz Magdalena

17.11.19., 10:30-11:15, J-108

01.12.19., 10:30-11:15, J-108

15.12.19., 10:30-11:15, J-108

12.01.19., 10:30-11:15, J-108

2. Czerwiński Piotr

30.11.19., 16:00-16:45, J-106

07.12.19., 11;05-11:50, J-106

15.12.19., 11:05-11:50, J-106

21.12.19., 11:05-11:50, J-106

3. Czułno Łukasz

15.12.19., 12:45-13:45, J-107

22.12.19., 12:45-13:45, J-107

12.01.20., 12:45-13:45, J-107

19.01.20., 12:45-13:45, J-107

4. Doroszkiewicz Małgorzata

01.12.19., 7:45-8:30, J-104

08.12.19., 7:45-8:30, J-104

25.01.20., 10:15-11:00, J-104

26.01.20., 10:15-11:00, J-104

5. Fleszar Mateusz

30.11.19., 12:45-13:30, J-106

08.12.19., 7:45-8:30, J-106

21.12.19., 13:30-14:15, J-106

25.01.20., 12:45-13:30, J-106

6. Jagiełło Małgorzata

16.11.19., 15:00-15:45, J-109

30.11.19., 15:00-15:45, J-109

15.12.19., 7:45-8:30, B-304

25.01.20., 10:15-11:00, J-109

7. Jagusztyn Iwona

16.11.19., 7:40-8:25, J-104

07.12.19., 18:30-19:15, J-104

08.12.19., 7:40-8:25, J-104

11.01.20., 7:40-8:25, J-104

8. Jaworski Jarosław

24.11.19., 11:00-12:00, J-108

08.12.19., 15:00-16:00, J-108

09.01.20., 16:00-17:00, J-108

----------

9. Kalandyk Izabela

30.11.19., 10:15-11:00, J-105

14.12.19., 18:30-19:15, J-105

12.01.20., 12:55-13:40, J-105

19.01.20., 18:30-19:15, J-105

10. Kolasa Ewa

24.11.19., 15:25-16:10, J-105

07.12.19., 15:25-16:10, J-105

19.01.20., 15:25-16:10, J-105

26.01.20., 10:15-11:00, J-105

11. Kosturek-Dybaś Kamila

17.11.19., 15:30-16:15, J-109

08.12.19., 14:00-14:45, J-109

12.01.20., 15:30-16:15, J-109

19.01.20., 16:00-16:45, J-109

12. Kozik Agnieszka

17.11.19., 15:20-16:05, J-101

01.12.19., 16:10-16:55, J-101

12.01.20., 13:40-14:25, J-101

25.01.20., 10:10-10:55, J-101

13. Kurek Katarzyna

16.11.19., 13:30-14:15, J-104

17.11.19., 11:00-11:45, J-104

30.11.19., 11:00-11:45, J-104

07.12.19., 13:30-14:15, J-104

14. Lach Helena

21.12.19., 10:55-11:40, J-101

22.12.19., 15:20-16:05, J-101

19.01.20., 15:20-16:05, J-101

25.01.20., 15:20-16:05, J-101

15. Mamczur Magdalena

23.11.19., 15:25-16:10, J-102

14.12.19., 15:25-16:15, J-102

19.01.20., 15:25-16:10, J-102

25.01.20., 10:20-11:05, J-102

16. Młodochowska Katarzyna

23.11.19., 14:30-15:15, J-102

30.11.19., 14:30-15:15, J-102

01.12.19., 11:00-11:45, L-100a

08.12.19., 10:15-11:00, J-102

17. Ochab Barbara

01.12.19., 15:20-16:05, J-114

21.12.19., 11:00-11:45, J-114

19.01.20., 11:00-11:45, J-114

25.01.20., 16:10-16:55, J-114

18. Oleksiewicz Barbara

17.11.19., 13:15-14:00, J-103

24.11.19., 13:15-14:00, J-103

15:12.19., 11:15-12:00, J-103

22.12.19., 11:15-12:00, J-103

19. Paluch Magdalena

08.12.19., 10:45-11:30, J-006

12.01.20., 16:00-16:45, J-118

18.01.20., 15:00-15:45, J-006

25.01.20., 15:45-16:30, B-304

20. Piątkiewicz Paweł

15.12.19., 10:00-10:45, J-106

22.12.19., 10:00-10:45, J-106

11.01.20., 10:00-10:45, J-106

18.01.20., 10:00-10:45, J-106

21. Rejman Dorota

17.11.19., 15:15-16:00, J-103

23.11.19., 11:00-11:45, J-103

18.11.20., 11:00-11:45, J-103

25.01.20., 13:30-14:15, J-103

22. Rochecka Barbara

30.11.19., 10:00-10:45, J-104

14.12.19., 11:00-11:45, J-104

21.12.19., 15:15-16:00, J-104

25.01.20., 11:00-11:45, J-104

23. Sękowski Kamil

23.11.19., 15:10-15:55, J-106

11.01.20., 10:10-10:55, J-106

12.01.20., 10:15-11:00, J-106

25.01.20., 7:45-8:30, J-106

24. Szal Mateusz

17.11.19., 11:00-11:45, J-107

08.12.19., 11:00-11:45, J-107

11.01.20., 11:00-11:45, J-107

126.01.20., 11:00-11:45, J-107

25. Wawrzkiewicz Justyna

17.11.19., 10:15-11:00, J-102

01.12.19., 10:15-11:00, J-102

14.12.19., 11:00-11:45, J-102

12.01.20., 10:15-11:00, J-102

26. Wyrostek Anna

17.11.19., 15:15-16:00, J-103

23.11.19., 10:55-11:40, J-103

15.12.19., 15:15-16:00, J-103

25.01.20., 10:55-11:40, J-103

Język niemiecki

 

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

17.11.19., 18:15-19:00, J-108

01.12.19., 16:00-16:45, J-108

08.12.19., 11:00-11:45, J-108

12.01.20., 15:15-16:00, J-108

2. Majkowska Ilona

17.11.19., 7:45-8:30, J-114

01.12.19., 7:45-8:30, , J-114

15.12.19., 7:45-8:30, , J-114

12.01.20., 11:00-11:45, , J-114

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję