Dyżury dydaktyczne na studiach niestacjonarnych

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO, semestr zimowy 2018/19, studia niestacjonarne

Język angielski

1 termin/sala

2 termin/sala

3 termin/sala

4 termin/sala

1. Bieniasz Magdalena

17.12.18, 14:15-15:00, J108

01.12.18, 14:15-15:00, J108

15.12.18, 14:15-15:00, J108

19.01.19, 14:15-15:00, J108

2. Czerwiński Piotr

25.11.18, 11:00-11:45, J106

08.12.18, 13:30-14:15, J106

16.12.18, 12:45-13:30, J106

13.01.19, 11:00-11:45, J106

3. Czułno Łukasz

17.11.18, 15:00-15:45, J107

24.11.18, 15:00-15:45, J107

19.01.19, 11:00-11:45, J107

26.01.19, 11:00-11:45, J107

4. Doroszkiewicz Małgorzata

02.12.18, 9:15-10:00, J104

09.12.18, 15:15-16:00, J104

16.12.18, 7:45-8:30, J104

13.01.19, 12:45-13:30, J104

5. Fleszar Mateusz

24.11.18, 11:00-11:45, J106

25.11.18, 11:00-11:45, J106

09.12.18, 11:00-11:45, J106

20.01.19, 12:40-13:25, J106

6. Gajdek Tomasz

17.11.18, 10:55-11:40, J107

18.11.18, 15:55-16:40, J107

01.12.18, 16:00-16:45, J107

02.12.18, 10:15-11:00, J107

7. Jagiełło Małgorzata

27.10.18, 11:00-11:45, J109

24.11.18, 11:00-11:45, J109

15.12.18, 13:15-14:00, J109

26.01.19, 13:15-14:00, J109

8. Jagusztyn Iwona

25.11.18, 7:25-8:10, J104

08.12.18, 16:25-17:10, J104

09.12.18, 7:25-8:10, J104

13.01.19, 7:25-8:10, J104

9. Jaworski Jarosław

18.11.18, 11:00-11:45, J108

01.12.18, 15:00-15:45, J108

09.12.18, 12:00-12:45, J108

27.01.19, 16:00-16:45, J108

10. Kalandyk Izabela

18.11.18, 10:15-11:00, J105

15.12.18, 15:25-16:10, J105

19.01.19, 10:45-11:30, J105

26.01.19, 15:25-16:10, J105

11. Kawa-Ledniowska Magdalena

02.12.18, 12:55-13:40, J109

08.12.18, 12:55-13:40, J109

20.01.19, 12:55-13:40, J109

27.01.19, 15:10-15:55, J109

12. Kolasa Ewa

18.11.18, 17:15-18:00, J105

12.12.18, 10:15-11:00, J105

25.11.18, 17:15-18:00, J105

13.01.19, 10:15-11:00, J105

13. Kosturek-Dybaś Kamila

17.11.18, 7:45-8:30, J105

02.12.18, 13:15-14:00, J105

15.12.18, 7:45-8:30, J105

27.01.19, 11:00-11:45, J105

14. Kozik Agnieszka

28.10.18, 13:45-14:30, J101

25.11.18, 11:15-12:00, J101

19.01.19, 13:45-14;30, J101

20.01.19, 11:15-12:00, J101

15. Kurek Katarzyna

24.11.18, 13:30-14:15, J104

08.12.18, 11:00-11:45, J104

15.12.18, 11:00-11:45, J104

13.01.19, 11:00-11:45, J104

16. Lach Helena

01.12.18, 13:45-14:30, J101

02.12.18, 10:10-10:55, J101

19.01.19, 13:45-14:30, J101

26.01.19, 13:45-14:30, J101

17. Mamczur Magdalena

02.12.18, 15:25-16:10, J102

16.12.18, 10:55-11:35, J102

13.01.19, 15:25-16:10, J102

26.01.19, 15:25-16:10, J102

18. Mazurek Jolanta

24.11.18, 15:25-16:10, J102

01.12.18, 10:55-11:40, J102

08.12.18, 15:25-16:10, J102

26.01.19, 15:25-16:10, J102

19. Oleksiewicz Barbara

18.11.18, 13:15-14:00, J103

25.11.18, 13:15-14:00, J103

02.12.18, 13:15-14:00, J103

13.01.19, 10:45-11:30, J103

20. Piątkiewicz Paweł

09.12.18, 10:10-10:55, J106

16.12.18, 10:10-10:55, J106

20.01.19, 10:10-10:55, J106

27.01.19, 10:10-10:55, J106

21. Rejman Dorota

17.11.18, 11:00-11:45, J103

08.12.18, 13:30-14:15, J103

13.01.19, 11:00-11:45, J103

27.01.19, 11:00-11:45, J103

22. Rochecka Barbara

17.11.18, 15:15-16:00, J104

08.12.18, 15:15-16:00, J104

16.12.18, 11:00-11:45, J104

20.01.19, 15:15-16:00, J104

23. Sękowski Kamil

08.12.18, 7:45-8:30, J106

15.12.18, 7:45-8:30, J106

26.01.19, 7:45-8:30, J106

27.01.19, 7:45-8:30, J106

24. Szal Mateusz

18.11.18, 11:00-11:45, J107

01.12.18, 11:00-11:45, J107

15.12.18, 11:00-11:45, J107

27.01.19, 11:00-11:45, J107

25. Warmbier Kamila

18.11.18, 12:55-13:40, J118

15.12.18, 13:15-14:00, J118

19.01.19, 12:55-13:40, J118

20.01.19, 12:55-13:40, J118

26. Wawrzkiewicz Justyna

18.11.18, 12:45-13:30, J102

02.12.18, 12:45-13:30, J102

16.12.18, 10:15-11:00, J102

20.01.19, 12:45-13:30, J102

27. Wyrostek Anna

24.11.18, 10:45-11:30, J103

01.12.18, 11:00-11:45, J103

20.01.19, 12:30-13:15, J103

26.01.19, 10:45-11:30, J103

Język niemiecki

 

 

 

 

1. Kołodziej Małgorzata

25.11.18, 15:15-16:00, J108

02.12.18, 14:30-15:15, J108

20.01.19, 12:30-13:15, J108

27.01.19, 11:00-11:45, J108

2. Kozłowska Małgorzata

15.12.18, 11:00-11:45, J101

19.01.19, 11:00-11:45, J101

20.01.19, 15:15-16:00, J101

27.01.19, 11:00-11:45, J101

3. Majkowska Ilona

08.12.18, 11:00-11:45, J114

09.12.18, 11:00-11:45, J114

26.01.19, 11:00-11:45, J114

27.01.19, 11:00-11:45, J114

Język rosyjski

 

 

 

 

1. Ksiądz Iwona

08.12.18, 11:00-11:45, J109

15.12.18, 11:00-11:45, J109

 

 

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję