Strona: XIX Olimpiada Języka Angielskiego / Centrum Języków Obcych

XIX Olimpiada Języka Angielskiego

2017-10-26

Serdecznie zapraszamy studentów PRz do kolejnych zmagań językowych w ramach XIX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych. Olimpiada jest coroczną, dwuetapową imprezą, w której przyszli inżynierowie z całej Polski współzawodniczą w znajomości języka angielskiego.

Pierwszy etap odbędzie się w naszej Uczelni w piątek 1.12.2017r. w godzinach 15.15-17.15. Zapisy w postaci formularzy zgłoszeniowych potrwają do 24.11.2017r. do godz.15.00.

Zmagania II-go etapu będą miały miejsce 20.04. 2018 r. Studenci, którzy zakwalifikują się do II etapu zostaną zwolnieni z egzaminu kończącego lektorat języka angielskiego. Natomiast laureatom wydarzenia, liczni sponsorzy zapewniają wartościowe i atrakcyjne nagrody.

Osobą koordynującą jest p. mgr Małgorzata Doroszkiewicz; w razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt osobisty w ramach konsultacji, bądź mailowy: mdoroszk@prz.edu.pl

Szczegółowe informacje TUTAJ

Wypełnij formularz zgłoszeniowy