Strona: Wyjazd na studia do Niemiec / Centrum Języków Obcych

Wyjazd na studia do Niemiec

2017-04-18
, red.  Piotr Czerwiński

Zapraszamy wszystkich studentów I i II roku WBMiL na spotkanie promocyjne! Spotkanie będzie dotyczyć semestralnego wyjazdu do Niemiec.

Wtorek 25.04.2017 r., godz. 16:00, sala V-17

• Studia na uczelni partnerskiej Fachhochschule Südwestfalen (dowiedz się więcej o uczelni >>>)
  • Oferta specjalna dla studentów kierunku budowa maszyn.
  • Finansowanie z programu Erasmus.
  • Zajęcia prowadzone w języku angielskim lub niemieckim.
  • Informacje o wyjeździe: Dziekanat WBMiL lub sekretariat SJO PRz.
  • Intensywny kurs języka niemieckiego przygotowujący do wyjazdu.
  • Zapisy: Studium Języków Obcych PRz, budynek J, ul. Podkarpacka 1, pokój 112, tel. 178651304
  • Kontakt: e-mail: imajko@prz.edu.pl blankar@prz.edu.pl