Strona: Finał XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego / Centrum Języków Obcych

Finał XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

2018-04-23

W dniach 13 i 14 kwietnia 2018r. odbył się finał XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych. Do II etapu Olimpiady zakwalifikowało się 246 studentów z 15 uczelni. Z Naszej Uczelni wytypowano aż 7 OSÓB.  Jest to duża liczba biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom trudności tegorocznego testu. Wśród finalistów trzy osoby zdecydowały się na wyjazd do Poznania, aby wziąć udział w ostatecznym etapie konkursu:

1  .Marek Welicki  Lotnictwo i Kosmonautyka

2.  Kamil Ślemp    Mechatronika

3.  Bartosz Konar  Architektura

Etap finałowy składał się z następujących części: a. Eliminacje pisemne: piątek, 13.04.2018 r. b. Eliminacje ustne: piątek, 13.04.2018 r. c. Prezentacje: sobota 14.04.2018 r. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty za  udział  w II ETAPIE Olimpiady .Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej uczelni w II etapie Olimpiady.

Koordynator Olimpiady: Małgorzata Doroszkiewicz