Strona: Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego / Centrum Języków Obcych

Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

2017-10-26

W roku akademickim 2017/2018 już po raz trzynasty odbędzie się organizowana przez zespół Germanistów SJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego dla studentów uczelni technicznych. Zapraszamy do udziału studentów wszystkich stopni studiów wyższych, którzy w trakcie swojej edukacji zdobywają tytuł inżyniera. Pierwszy etap Olimpiady odbędzie się w naszej Uczelni 24.11.2017r. o godz. 15.30 i potrwa 90 minut. Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 15.11.2017r.  Życzymy dużo pozytywnej motywacji do wzięcia udziału oraz samych sukcesów w kolejnych etapach, gdyż na laureatów i finalistów Olimpiady  czekają cenne i atrakcyjne nagrody.

Studenci, którzy zakwalifikują się do II etapu zostaną zwolnieni z egzaminu lektoratowego z oceną bardzo dobry.

Koordynatorem Olimpiady jest p. mgr Małgorzata Kozłowska. W razie pytań prosimy o kontakt w ramach konsultacji lub na adres mailowy: ewako@prz.edu.pl

Wypełnij formularz zgłoszeniowy