Strona: Koncert Finałowy „Kill me with the MUSIC" / Centrum Języków Obcych

Koncert Finałowy „Kill me with the MUSIC"

2016-04-26

Koncert Finałowy „Kill me with the MUSIC”, 20.00 – PRz

Miejsce: Politechnika Rzeszowska, Regionalne Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne, Aula V1, al. Powstańców Warszawy 12
Data: 27.04.2016 r.
Godzina: 20.00
Opis: Serdecznie zapraszamy na Koncert Finałowy Studenckiego Konkursu Piosenki „Kill me with the MUSIC”, podczas którego soliści i zespoły będą walczyć o zwycięstwo. Konkurs piosenki „Kill me with the MUSIC” to jedyna i niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć wschodzące gwiazdy estrady.

W programie covery, utwory instrumentalne i własne kompozycje. Wyróżniony przez Jury solista i zespół zagrają na SCENIE GŁÓWNEJ XXIII Rzeszowskich Juwenaliów. Wieczór uświetnią Eskaubei & Tomek Nowak Quartet + Mr Krime.

Zapraszamy zarówno studentów, jak i wszystkich mieszkańców miasta Rzeszowa.

Liczymy na Waszą liczną obecność.

Powrót do archiwum aktualności