Aktualności

Egzamin z języka obcego ERASMUS

08-04-2018 r.

Data: 9. 04. 2018 r.

Godzina: 8.45

Komisja: dr K. Kosturek-Dybaś, mgr Mateusz Szal

Sala: J105

  1. Orenczak Aleksandra
  2. Babula Grzegorz
  3. Banach Alan
  4. Baran Gabriela
  5. Bartnicka Magdalena
  6. Biskup Barbara
  7. Bochnak Aleksandra
  8. Bogudzińska
  9. Bogusz Katarzyna
  10. Boichuk Andrii
  11. Buszta Michał
  12. Buzdygan Anna
  13. Celek Michał
  14. Chorzępa Regina
  15. Chromiak Bartłomiej
  16. Cieśla Weronika
  17. Ciosnak Aleksandra
  18. Cisek Dominik
  19. Cypcarz Patrycja
  20. Czernecka Katarzyna
  21. Czudak Karolina 10.30

Data: 9. 04. 2018 r.

Godzina: 10.30

Komisja: mgr M. Fleszar, mgr M. Mamczur

Sala: J102

  1. Drelich Wojciech
  2. Dzikowski Mikołaj
  3. Faciszewski Józef
  4. Fałek Bernadetta
  5. Fedurczak Karolina
  6. Fitacz Mateusz
  7. Fundakowski Kamil
  8. Gadomski Paweł
  9. Gajewska Marlena
  10. Gancarz Anna
  11. Gliwski Patryk
  12. Głodowska Agnieszka
  13. Gołąbek Kamila
  14. Hajduk Wiktoria
  15. Hebzda Michał
  16. Hop Maciej
  17. Jacukiewicz Joanna
  18. Janota Ewelina
  19. Jaszczur Justyna
  20. Jureczko Dominik
  21. Kałamarz Karolina
  22. Kapustka Klaudia

 

Data: 10.04.2018 r.

Godzina: 10.30

Komisja: mgr J. Mazurek, mgr K. Sękowski

Sala: J106

  1. Bagińska Patrycja
  2. Borkowska Aneta
  3. Kardysz Alicja
  4. Kawula Adam
  5. Kilian Justyna
  6. Kliś Gabriela
  7. Kolodiychuk Oleksandr
  8. Konieczny Bartosz
  9. Kopaczyński Bartosz
  10. Kot Karolina
  11. Kowalczyk Jan
  12. Kozera Kamil
  13. Kozioł Katarzyna
  14. Koźlik Kinga
  15. Kudła Kamila
  16. Kulczycka Joanna
  17. Kulig Patrycja
  18. Kunysz Alicja
  19. Kuźniar Magdalena
  20. Leniart Mateusz
  21. Leśniak Elżbieta
  22. Lis Agnieszka
  23. Litwin Julia
  24. Łapa Weronika
  25. Reczek Daria
  26. Olko Philippe

Data: 9.04. 2018 r.

Godzina: 12.00

Komisja: mgr A. Cieślicka,  mgr P. Januszewski

Sala: J108

  1. Łebko Klaudia
  2. Marek Alicja
  3. Marek Mateusz
  4. Mastalesz Jan
  5. Mazurkiewicz Radosław
  6. Moździerz Patrycja
  7. Opioła Agata
  8. Organiściak Marika
  9. Ostasz Ewelina
  10. Pęcak Patryk
  11. Pirkadło Tomasz
  12. Plewako Sylwia
  13. Pochłódka Konrad
  14. Początek Monika
  15. Poźniak Kinga
  16. Prawica Paweł
  17. Przybyło Tomasz
  18. Radziwiński Jakub
  19. Rybińska Małgorzata
  20. Ragan Krzysztof

 Data: 9. 04. 2018 r.

Godzina: 12.00

Komisja: mgr A. Kozik, mgr E. Kolasa

Sala: J101

  1. Rejman Marta
  2. Rogalska Magdalena
  3. Rozmund Bartosz
  4. Róg Daniel
  5. Rycko Jakub
  6. Rządeczka Łukasz
  7. Rząsa Damian
  8. Rzepka Jakub
  9. Sadecka Ewelina
  10. Sekuła Szczepan
  11. Skotnicka Edyta
  12. Skuza Edyta
  13. Słomiany Paweł
  14. Sochacki Michał
  15. Sołtys Wojciech
  16. Sromek Dominik
  17. Stadnik Faustyna
  18. Stilger Paula
  19. Strączek Grzegorz
  20. Sulowska Agnieszka
  21. Sulowska Aleksandra

Data: 9. 04. 2018 r.

Godzina: 12.00

Komisja: mgr I. Jagusztyn, mgr P. Piątkiewicz

Sala: J104

  1. Sum Barbara
  2. Syrek Małgorzata
  3. Szafran Sebastian
  4. Szalacha Natalia
  5. Szatko Grzegorz
  6. Śnieżek Radosław
  7. Świdrek Szymon
  8. Świrad Monika
  9. Tomaszek Anna
  10. Toporowska Justyna
  11. Watracz Paulina
  12. Wietecha Dominika
  13. Wilczek Agnieszka
  14. Wilk Karolina
  15. Wilk Wiktoria
  16. Winiarski Rafał
  17. Wojciechowska Agata
  18. Wolak Weronika
  19. Wołoszyn Dariusz
  20. Woźniak Ilona
  21. Wójcik Ilona
  22. Żołdak Karolina

Data: 10.04.2018 r.

Godzina: 10.30

Komisja: mgr M. Kawa- Ledniowska, dr K. Kosturek-Dybaś

Sala: J109

  1. Barszczak Klaudia
  2. Biały Maciej
  3. Boroń Sylwia
  4. Cyparz Patrycja (egzamin studia)
  5. Duliban Katarzyna
  6. Filip Bartłomiej
  7. Gołąbek Kamila (egzamin studia)
  8. Kmiotek Sylwia
  9. Komosa Małgorzata
  10. Makarska Aleksandra
  11. Myśliwiec Karolina
  12. Olejarska Kinga
  13. Paterak Joanna
  14. Plewka Sylwia
  15. Pruchnicki Paweł
  16. Pyziak Damian
  17. Radek Katarzyna
  18. Rzepka Sylwia
  19. Sacała Paulina
  20. Sochacki Michał (egzamin studia)
  21. Surowiec Kamil
  22. Szypura Jacek
  23. Welcer Michał
  24. Winarski Rafał (egzamin studia)
  25. Wróbel Izabela
  26. Zdyrski Łukasz
  27. Ziemba Casper

Data: 06.04.2018 r.

Godz. 17.30

Sala: J003

Komisja: mgr C. Lopez Martinez, mgr A. Sondej

  1. Banach Alan
  2. Baran Gabriela – egzamin w czerwcu
  3. Bogudzińska Wiktoria
  4. Celek Michał – egzamin w czerwcu
  5. Cieśla Weronika
  6. Cisek Dominik – egzamin w czerwcu
  7. Fałek Bernadetta
  8. Fundakowski Kamil
  9. Gadomski Paweł – egzamin w czerwcu
  10. Janota Ewelina
  11. Kulczycka Joanna
  12. Leśniak Elżbieta
  13. Litwin Julia
  14. Radziwiński Jakub
  15. Rybińska Małgorzata
  16. Sołtys Wojciech
  17. Świdrek Szymon
  18. Pasik Edyta- praktyki

Data: 10.04.2018 r.

Godzina: 12.15

Komisja: mgr M. Kołodziej, M. Kozłowska

Sala: J101

  1. Błach Tomasz
  2. Cypcarz Patrycja
  3. Wróbel Izabela

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję