Strona: Do you know the city you study in? / Centrum Języków Obcych

Do you know the city you study in?

2018-05-08

Serdecznie zapraszamy Studentów Politechniki Rzeszowskiej, w tym Studentów Zagranicznych kształcących się w murach naszej Uczelni do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Rzeszowie w języku angielskim pt. Czy znasz miasto, w którym studiujesz? / Do you know the city you study in?

Obiecujemy fajną zabawę oraz atrakcyjne nagrody sponsorowane przez Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Wydawnictwo Pearson.

Konieczne jest przyniesienie ze sobą telefonu komórkowego z dostępem do Internetu, gdyż konkurs odbędzie się przy użyciu bardzo kolorowej i dynamicznej aplikacji, dzięki której przebiegnie on sprawnie i szybko, a zwycięzcy będą wyłonieni natychmiast po udzieleniu przez uczestników odpowiedzi na ostatnie pytanie.

Czekamy na Was w czwartek 24.05.2018 o godz. 12.00 w sali P17.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa.

WYPEŁNIJ ARKUSZ ZGŁOSZENIOWY