Dyżury dydaktyczne

Dyżury dydaktyczne pracowników

red. Piotr Czerwiński

 

Dyżury dydaktyczne pracowników SJO - letnia sesja egzaminacyjna 2016/2017

 

NAZWISKO I IMIĘ

 

I TERMIN

II TERMIN

III TERMIN

JĘZYK  ANGIELSKI

1. Bieniasz Magdalena

 

Wtorek 8.45-9.45

Środa 8.45-9.45

Piątek 8.45-9.45

2. Cieślicka Anna

 

Wtorek 11.00-12.00

Środa 11.00-12.00

Piątek 11.00-12.00

3. Czerwiński Piotr

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Wtorek 10.00-11.00

Piątek 100.-11.00

4. Czułno Łukasz

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

5. Doroszkiewicz Małgorzata

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Środa 8.30-9.30

Czwartek 9.00-10.00

6. Fleszar Mateusz

 

Poniedziałek 13.00-14.00

Wtorek 13.00-14.00

Czwartek 12.00-13.00

7. Gajdek Tomasz

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Wtorek 8.30-9.30

Czwartek 8.30-9.30

8. Jagiełło Małgorzata

 

Poniedziałek 8.30-9.30

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 8.30-9.30

9. Jagusztyn Iwona

 

Poniedziałek 9.10-.10.10

Wtorek 9.10-10.10

Czwartek 8.40-9.40

10. Januszewski Piotr

 

Poniedziałek 12.00-13.00

Wtorek 12.00-13.00

Czwartek 12.00-13.00

11. Kalandyk Izabela

 

Poniedziałek 11.30-12.30

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

12. Kania Katarzyna

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Środa 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

13. Kolasa Ewa

 

Poniedziałek 11.30-12.30

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

14. Kozik Agnieszka

 

Poniedziałek 11.30-12.30

Środa 10.00-11.00

Piątek 10.00-11.00

15. Kurek Katarzyna

 

Wtorek 10.00-11.00

Środa 8.30-9.30

Piątek 10.00-11.00

16. Mamczur Magdalena

 

Wtorek 13.00-14.00

Środa 10.00-11.00

Piątek 10.00-11.00

17. Mazurek Jolanta

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

18. Ochab Barbara

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 8.00-9.00

19. Oleksiewicz Barbara

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

20. Piątkiewicz Paweł

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Środa 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

21. Placek Grzegorz

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Środa 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

22. Potocka Karolina

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Środa 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

23. Rejman Dorota

 

Poniedziałek 12.00-13.00

Wtorek 10.00-11.00

Czwartek 9.00-10.00

24. Rochecka Barbara

 

Środa 9.00-10.00

 

 

25. Sękowski Kamil

 

Poniedziałek 8.15-9.15

 

 

26. Skubicka-Czarnek Barbara

 

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

 

27. Szal Mateusz

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Wtorek 10.00-11.00

Czwartek 10.00-11.00

28. Warmbier Kamila

 

Poniedziałek 11.00-12.00

 

 

29. Wawrzkiewicz Justyna

 

Poniedziałek 10.00-11.00

 

 

30. Wyrostek Anna

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Środa 9.00-10.00

Czwartek 10.00-11.00

31. Kawa-Ledniowska Magdalena

 

Poniedziałek 10.30-11.30

Środa 9.00-10.00

Piątek 9.00-10.00

JĘZYK  NIEMIECKI

1. Kołodziej Małgorzata

 

Poniedziałek 10.00-11.00

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

2. Kozłowska Małgorzata

 

Poniedziałek 11.00-12.00

Wtorek 11.00-12.00

Czwartek 11.00-12.00

3. Lebiedź-Wisz Grażyna

 

Wtorek 10.00-11.00

Środa 10.00-11.00

Piątek 10.00-11.00

4. Ludwin Maria

 

Poniedziałek 11.00-12.00

Środa 11.00-12.00

Czwartek 11.00-12.00

5. Majkowska Ilona

 

Poniedziałek 9.00-10.00

Wtorek 9.00-10.00

Czwartek 9.00-10.00

6. Skupieńska Dorota

 

Poniedziałek 14.00-15.00

Wtorek 14.00-15.00

Czwartek 9.00-10.00

JĘZYK  FRANCUSKI

Sondej Aneta

 

Poniedziałek 12.00-13.00

 

 

JĘZYK  ROSYJSKI

 

 

 

 

Ksiądz Iwona

 

Poniedziałek 10.10-11.10

Wtorek 12.00-13.00

Piątek 9.00-10.00

 

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.
Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Akceptuję