Strona: Dzień Otwarty w SJO / Centrum Języków Obcych

Dzień Otwarty w SJO

2017-04-01
, red.  Katarzyna Kania

A tak prezentowało się SJO w dniu 30.03.2017 podczas Dnia Otwartego Politechniki Rzeszowskiej. Uzupełnieniem spotkań przy naszym stanowisku były quizy i testy wiedzy w języku angielskim, zorganizowane przez nauczycieli Studium w Salach V8 i V9 dla naszych gości ze szkół średnich. Zadbaliśmy o to, aby pytania były sprofilowane i dostosowane do indywidualnych zainteresowań przyszłych studentów Politechniki.  Uczniowie chętnie odwiedzali nasze laboratoria językowe wyrażając słowa podziwu dla ich nowoczesnego wyposażenia oraz opowiadali o swoich przyszłych planach związanych ze studiowaniem na różnych wydziałach naszej Uczelni. Spotkania odbywały się w bardzo miłej i radosnej atmosferze.